click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Moderne me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 550
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë Moderne me qira në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Moderne me qira në Lagjën Bregu i Diellit
Banesa ofron një komoditet të ngrohët familjar, me një mobilim
të ri dhe modernë
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 138m², kati i -V-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma gjumi (njëra me banjo)
* Dy Banjo
* Ballkon
* Nxemje qendrore me Valliant

Çmimi 550€
ID Q1490

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24219
Çmimi: € 550
Madhësia e Pronës: 138 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1490
I Disponueshëm Nga: 2023-06-15
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso