click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë moderne me qira në Prime Group

€ 550
Pejton, Prishtinë, Lagjja Lakrishtë, Lagjja Pejton
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë moderne me qira në Prime Group

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Moderne me qera në Lagjën Lakrisht, Prime Group
Banesa ofron një komoditet të ngrohët familjar, me një mobilim
të ri dhe modernë
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 67m2, kati i -III-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dhomë gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Nxemje qendrore me Termokos
* Garazh private

Çmimi 550€ (i diskutushëm)
ID Q1488

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Pejton
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24201
Çmimi: € 550
Madhësia e Pronës: 67 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1488
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-06-15
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso