click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjen Dardania / 42m²

€ 72,000
Prishtinë, Lagjja Dardania
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjen Dardania / 42m²

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen Dardania,
banesa është komplet e renovuar dhe mund të shfrytëzohet si ordinanc, zyre.
Banesa posedon dokumentacion te rregullt.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 42m² në dokumentacion (mbi 55m² faktike) , kati i parë
* Qendrim ditorë
* Kuzhinë
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon,
* Termokos

ID SH1102
Çmimi 72.000€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21076
Çmimi: € 72,000
Madhësia e Pronës: 42 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1102
I Disponueshëm Nga: 2022-03-31
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso