click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re,
Banesa ndodhet mbrapa QKUK-së
Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për banim.
Ka një plan mjaft të shfrytëzueshëm.
Struktura e Banesës

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 107.67m², kati -VIII-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Holl / koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Dy depo / shpajz,
* Ballkon.

Çmimi 110.000€
ID SH1328

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26648
Çmimi: € 110,000
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1328
I Disponueshëm Nga: 2023-12-30
Bodrum: 2
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 135,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
19 Dhjetor, 2023

Krahaso