click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë / Penthouse me qira për zyre

€ 1,000
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë / Penthouse me qira për zyre

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë / Penthouse me qira për zyre
Banesa ndodhet në Lagjen Arbëri / Dragodan
Banesa konkretisht ndodhet afër Minimax.
Banesa është e pa mobiluar dhe lëshohet për Zyre.
Vend i qetë me pamje të bukur nga teraca.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 225m², kati -V-,
* Qendrim ditorë,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Terac 75m²,

Çmimi 1000€ (i diskutueshëm)
ID Q1873

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26641
Çmimi: € 1,000
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1873
I Disponueshëm Nga: 2023-12-30
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso