click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë / Penthouse Super Luksoz me qira në Lagjën Prishtina e re

€ 650
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat

Banesë / Penthouse Super Luksoz me qira në Lagjën Prishtina e re

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë / Penthouse Super Luksoz me qira në Lagjën Prishtina e re,
Banesa ndodhet në Kompleksin më modern në Prishtinë Linda Premium Residence,
Banesa është e pajisur me sistemin Smart Home.
Banesa është e pa mobiluar dhe përferohen familjar ose zyre
Mund të mobilohet sipas marrëveshjes.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe totale 190m²
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Terac 100m²,
* Garazh private,
* Fshesa qëndrore, sistem vakum i instaluar në çdo banesë,
* Hapësira të gjelbëruara si dhe kënde të lojërave për fëmijë,
* Vëzhgim të kamerave 24h.

Çmimi 650€
ID Q1760

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25961
Çmimi: € 650
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1760
I Disponueshëm Nga: 2023-10-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso