click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë për zyre me qira në zonën Qendër

€ 800
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë për zyre me qira në zonën Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë për zyre me qira në zonën Qendër
Banesa është e renovuar në detaje,
dhe është e përshtatshme për zyre të ndryshme.
Kontrata obligative +3vite.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 80m², kati -III-,
* Katër hapsira pune (zyre),
* Kuzhinë (hapsirë e veçant),
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Depo / shpajz,
* Tre Ballkona,
* Termokos,
* Pamja nga sheshi.

Çmimi 800€
ID Q1418

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23596
Çmimi: € 800
Dhoma: 4
Bedrooms: 4
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1418
I Disponueshëm Nga: 2023-03-23
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso