click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë / Zyre me qera në Lagjën Dardani

€ 1,100
Dardani
Shto te të preferuarat

Banesë / Zyre me qera në Lagjën Dardani

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qera per banim dhe afarizëm në Lagjën Dardania,
Banesa është e renovuar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 105m² neto , kati -I-,
* Katër hapsira pune (zyre),
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc,
* Tre ballkone,
* Ngrohje qendrore.

Çmimi 1100€
ID Q1351

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Dardani
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22958
Çmimi: € 1,100
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1351
I Disponueshëm Nga: 2023-01-14
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherëve

€ 300
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 350
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë Luksoze me qira në Lagjen Pejton

€ 850
2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023

Krahaso