click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë / Zyre me qera në Lagjen Dardani

€ 450
Afër Postës së Madhe, Prishtinë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë / Zyre me qera në Lagjen Dardani

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën/zyren me qera në Lagjën Dardani,
Banesa ndodhet afër Postës
Banesa është e pa mobiluar dhe lëshohet për zyre.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 90m², kati -I-.
* Zyre e madhe.
* Kuzhinë (e cila mund të shfrytëzohet si zyre)
* Holl / Koridor,
* Katër zyre,
* Banjo,
* Ballkonë,
* Termokos

Çmimi 450€
ID Q1266

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Afër Postës së Madhe
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21835
Çmimi: € 450
Madhësia e Pronës: 90 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1266
I Disponueshëm Nga: 2022-10-12
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso