click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Dy Banesa identike me Qera në Lagjen e Muhaxherëve

€ 350
Prishtinë, Lagjja e Muhaxherëve, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Dy Banesa identike me Qera në Lagjen e Muhaxherëve

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm dy Banesa identike me Qera në Lagjën e Muhaxherve
Banesat janë ndërtim i ri dhe cilësor.
Banesa mobilohet sipas kërkeses së Qiramarrësit.
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 92m2, kati i parë
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Ballkon
* Sistemi i ngrohjes Vaillant
* Garazh private
Cmimi 350€
ID e shpalljes Q1048
Na kontaktoni :
+38344780999 & +38345347047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19635
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 92 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: q1048
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2021-11-04
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso