click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohen Dy Banesa identike me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 250
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohen Dy Banesa identike me qira në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohen Dy Banesa identike me qira në Lagjën Bregu i Diellit,
Banesat konkretisht ndodhen afër Viva Freshit.
Banesat janë të sapo përfunduara dhe janë të pa shfrytzuar më parë.
Vlen të ceket se Banesat mund të lëshohen me qira për qellime afariste,
ose për banim të cilat mund të mobilohen sipas kërkeses.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 60m² ,Kati -IV- dhe kati -V-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz,
* Ballkon.

ID Q1770
Çmimi 250€ (Veq Kuzhina e kompletuar)
300€ (Komplet e mobiluar)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26062
Çmimi: € 250
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1770
I Disponueshëm Nga: 2023-10-25
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso