click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet banesa luksoze me qira në Qendër te Qafa

€ 650
Qender, Prishtinë, Lagjja Qafa, Qendër
Shto te të preferuarat

Ofrohet banesa luksoze me qira në Qendër te Qafa

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet banesa luksoze me qira në Qendër te Qafa,
Banesa është komplet e renovuar dhe e mobiluar
Banesa ofron nje rehati dhe komoditet te jashtzakonshem
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 92m², kati i -VIII-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Depo / shpajz,

Çmimi 650€
ID Q1513

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24485
Çmimi: € 650
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1513
I Disponueshëm Nga: 2023-06-21
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso