click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Banesa me qira në Qendër

€ 400
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet Banesa me qira në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa me qira në Qendër,
Banesa ndodhet konkretisht në lagjen 4llulla,
po ashtu është komplet e mobiluar,
Banesa është e pozicionuar në perendim-lindje dhe ka ndriçim natyral.

Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 80m², kati i VI,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Ballkon,

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23490
Çmimi: € 400
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-03-13
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Zonën Qendër

€ 400
4
dhoma
1
banjo
qendra-ks
27 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Ulpianë për student...

€ 600
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dra...

€ 380
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023

Krahaso