click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Banesë / Zyre me qera

€ 700
Luan Haradinaj, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Ofrohet Banesë / Zyre me qera

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm zyre me qera në Qendër,
E përshtatëshme për veprimtari të ndryshme biznesore si:
Noter,Avokat,Kontabilitet dhe zyre të ndryshme.
Lokacioni i zyres është afër Sheshit
Struktura e Zyres

* Sipërfaqe 75m², kati -I-.
* Zyre e madhe.
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dy zyre,
* Banjo,
* Dy Ballkona,
* Termokos

Çmimi 700€
ID Q1268

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Luan Haradinaj
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21860
Çmimi: € 700
Madhësia e Pronës: 75 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1268
I Disponueshëm Nga: 2022-10-14
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Zonën Qendër

€ 400
4
dhoma
1
banjo
qendra-ks
27 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Ulpianë për student...

€ 600
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dra...

€ 380
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023

Krahaso