click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Parcela në shitje në fshatin Marevc (Prishtinë)

€ 1,500
Marevc, Marevc
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet Parcela në shitje në fshatin Marevc (Prishtinë)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Parcela në shitje në fshatin Marevc (Prishtinë)
Sipërfaqe 1 Hektar
Parcela ndodhet afër rrugës Hasan Vitija
Parcela posedon dokumentacion të rregullt, është e rrethuar me rrethoj
është gjysëm e mbjellur me Aroni me sistemin e ujit pik-pik, posedon rrym
prrocka e ujit i kalon ne skaj dhe asfaltin e ka 70m larg.
Parcela është e përshtatshme edhe për ndërtimin e Villav

Çmimi 1.500€/ari
ID SH1306

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Marevc
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25914
Çmimi: € 1,500
ID E Personalizuar: SH1306
I Disponueshëm Nga: 2023-10-18
Pronësia: Shitje

Krahaso