click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Banesën e tipit Penthous me Qera në Lagjën Mat

€ 950
Mati 1, Prishtinë, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat

Ofrojm Banesën e tipit Penthous me Qera në Lagjën Mat

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën e tipit Penthous me Qera në Lagjën Mat 1
Objekti banesor ka pak njësi banuese, është i qetë dhe modern
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 300m2 (160m2 banim dhe 140m2 terrac)
* Kati i 6
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Katër dhoma gjumi (dy dhoma posedojn banjo të integruar me xhakuzi)
* Tri banjo
* Garazh

Cmimi 950 euro
ID Q1032

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

 

Adresa: Mati 1
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23634
Çmimi: € 950
Dhoma: 4
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1032
I Disponueshëm Nga: 2023-03-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherëve

€ 300
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 350
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë Luksoze me qira në Lagjen Pejton

€ 850
2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023

Krahaso