click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Bregu i Diellit

€ 350
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Bregu i Diellit
Banesa është gjysëm e mobiluar, dhe e pa banuar më parë
Banesa gjendet tek kompleksi VA Residenc, objekt i ri dhe modern
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 94m² ,Kati -XII-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma gjumit,
* Banjo,
* Wc
* Ballkon.
* Garazh

ID Q1377
Çmimi 350€ (për banim)
400€ (për zyre)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23219
Çmimi: € 350
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1377
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Zonën Qendër

€ 400
4
dhoma
1
banjo
qendra-ks
27 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Ulpianë për student...

€ 600
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dra...

€ 380
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023

Krahaso