click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm banesën me qera në Lagjën Tophane

€ 300
Tophane, Prishtinë, Lagjja Tophane
Shto te të preferuarat

Ofrojm banesën me qera në Lagjën Tophane

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm banesën me qera në Lagjën Tophane
Banesa është komplet e mobiluar
Banesa gjendet afër Shkollës Meto Bajraktari
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati -IV- (pa ashensor)
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Teras të madhe
* Ballkon

Çmimi 300€ (në çmim perfshihet, uji, mbeturinat dhe ngrohja)
ID Q1096

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Tophane
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24712
Çmimi: € 300
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1096
I Disponueshëm Nga: 2023-07-06
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso