click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Banesën me qera për Zyre, në kompleksin Dukagjini Residenc

€ 700
Lakrisht, Prishtinë, Lagjja Lakrishtë
Shto te të preferuarat

Ofrojm Banesën me qera për Zyre, në kompleksin Dukagjini Residenc

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera për Zyre, në kompleksin Dukagjini Residenc
Dukagjini Residence ka ndërtim cilësorë dhe modern,banesat janë ndërtuar me standarte europiane,ka pozitë të mirë për banim dhe afarizëm,qasje të lehtë në të gjitha pjesët e kryeqytetit

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati i -II-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë + tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc
* Ballkon,
* Banesa ka nxemje me Termokos dhe me rryme.
* Sistemin SMART ROOME per kontrollim te nxemjes dhe temperatures dhe roletave
* Klime, Intrenet etj.
* Recepcioni me punëtore posht tek hyrja e baneses, dhe vete kontrollim te hyrjes nga banesa me Kamer.
* Loby per pritje te musafirve
* Garazh e veqant per Banese

Çmimi 700€
ID Q1389

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lakrisht
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23358
Çmimi: € 700
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1389
I Disponueshëm Nga: 2023-02-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso