click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Banesën Moderne me qera në Lagjën Lakrisht

€ 400
Lakrisht, Prishtinë, Lagjja Lakrishtë
Shto te të preferuarat

Ofrojm Banesën Moderne me qera në Lagjën Lakrisht

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën Moderne me qera në Lagjën Lakrisht
Banesa ofron një komoditet të ngrohët familjar, me një mobilim
të ri dhe modernë
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 90m2, kati i -IV-
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Ballkon

Çmimi 400€
ID Q1458

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lakrisht
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23960
Çmimi: € 400
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1458
I Disponueshëm Nga: 2023-05-22
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso