click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Penthous me qera ne Kalabri / Emshir

€ 1,600
Kalabri / Emshir, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Penthous me qera ne Kalabri / Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Super Penthous me qera për zyre,
I cili ndodhet në Lagjën Kalabri/Emshir.
Banesa ndodhet në një pozit të favorshme,
Banesa është e renovuar në tërsi
dhe është e shtruar me parket të klasit të parë.
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 255m²+ 460m² Terac me kopsht.
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Katër Dhoma të gjumit,
(njëra Dhomë me banjo)
* Banjo,
* Wc,
* Terac,
* Dy Garazha private.
Çmimi 1600€
ID Q1267
Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
info@qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.
Adresa: Kalabri / Emshir
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21844
Çmimi: € 1,600
Madhësia e Pronës: 2,550 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1267
I Disponueshëm Nga: 2022-10-14
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso