click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Penthouse me qera në Lagjen Prishtina e re

€ 1,500
Prime Group, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat

Penthouse me qera në Lagjen Prishtina e re

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm me qera Banesën e tipit Penthouse – Dublex në lagjen Prishtina e re,
Banesa ndodhet në kompleksin luksoz Prime Group.
Banesa është e pamobiluar.

Struktura e Banesës:
* Sipërfaqe 370m² , kati -V-,
* Dy garazha private,
* Sistemi i ngrohjes Valiant (nëndysheme).

– Kati i parë 115m²,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Terac 90m².

-Kati i dytë 165m²
* Katër dhoma të gjumit (Banjo dhe Garderob në dhoma),
* Banjo,
* Holl / Koridor,
* Utilit.

Për më shumë detaje të banesës klikoni në link-un më poshtë.

ID Q1152
Çmimi 1500€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Adresa: Prime Group
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21159
Çmimi: € 1,500
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 4
ID E Personalizuar: Q1152
I Disponueshëm Nga: 2022-04-29
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso