click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Penthouse me qera për banim ose zyre

€ 900
Prishtinë, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat

Penthouse me qera për banim ose zyre

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën e tipit Penthous me Qera në Lagjën Mat
Objekti banesor ka pak njësi banuese, është i qetë dhe modern
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 300m2 (160m2 banim dhe 140m2 terrac)
* Kati i 6
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Katër dhoma gjumi (dy dhoma posedojn banjo të integruar me xhakuzi)
* Tri banjo
* Garazh

Cmimi 900 euro
ID Q1032

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #kosove #prishtine #Pejton #qera #qira #shitje #banesa #troje #shtepia #termokoss

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19379
Çmimi: € 900
Madhësia e Pronës: 300 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1032
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2021-10-11
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso