click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Super Penthouse me qira në Lagjën e Spitalit

€ 1,500
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat

Super Penthouse me qira në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Super Penthouse me qira në Lagjën e Spitalit,
Banesa ndodhet afër Frutaris (Rr.Muharrem Fejza),
Banesa është e mobiluar në tërsi me mobilje moderne.
Posedon një hapsir shumë funksionale dhe të shfrytëzueshme.
Hyrjen në Banesë e bën të sigurt qasja me Qip-kartel në Ashensor
i cili është i dedikuar vetëm për të. (nuk kan qasje banorët tjerë).
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 320m², kati -VIII-,
* Qendrim ditorë.
* Dy Kuzhina,
* Tryezari,
* Holl / Koridor,
* Pesë dhoma të gjumit,
(njëra dhomë posedon banjo dhe garderob)
* Banjo,
* Wc,
* Dy ballkona,
* Terac 100m² (Grill)
* Klimatizim,
* Ngrohje me energji elektrike,
* Garazh private.

Çmimi 1500€
ID Q1733

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25740
Çmimi: € 1,500
Dhoma: 6
Bedrooms: 5
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1733
I Disponueshëm Nga: 2023-10-09
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso