click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Toka ne Shite në Hajvali

€ 25,000
Hajvali, Hajvali, Fshati Hajvali
Shto te të preferuarat
oferte e re

Toka ne Shite në Hajvali

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Tokën në shitje në Hajvali, mbrapa Simpo & Teuta Matoshi
Toka posedon dokumentacion të rregullt dhe gjendët në një lokacion të qetë

Toka është e ndarë në tri parcela

Komplet 11,56 Ari

Parcela 1 – 3.54 Ari
Parcela 2 – 3.77 Ari
Parcela 3 – 4.25 Ari

Çmimi 25000€ / Ari
ID SH1174

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

 

Adresa: Hajvali
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22643
Çmimi: € 25,000
Madhësia e Pronës: 115 m2
ID E Personalizuar: SH1174
I Disponueshëm Nga: 2022-12-28
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Parcel në shitje në Hajvali

€ 7,000
1,300 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023
compare
oferte e re

Parcel në shitje në Hajvali

€ 15,000
50,000 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023
compare
oferte e re

Parcela në shitje Hajvali

€ 15,000
2,200 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023

Krahaso