click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Tokë në Shitje në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, 20ari

€ 16,500
Prishtinë, Lagjja Marigona Residence
Shto te të preferuarat
oferte e re

Tokë në Shitje në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, 20ari

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Tokën në shitje e cila gjendët në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj afër rrethit se Lagjes Marigona Rezidenc
Parcela posedon 20ari e cila ka rreth 32metra gjersi në rrugë kryesore
Parcela ka dokumentacion të rregullt dhe bëhet përkthimi tek noteri.
Vend Strategjik për zhvillim të veprimtarive të ndryshme biznesore
Çmimi 16,500€ / ari
ID SH1042
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19828
Çmimi: € 16,500
Madhësia e Pronës: 2,000 m2
ID E Personalizuar: SH1042
I Disponueshëm Nga: 2021-12-06
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrohet Parcela në shitje në Bërnic (Prishti...

€ 6,000
qendra-ks
9 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Tokë në shitje mbrapa Gorenjës

€ 20,000
500 m2
madhësia
qendra-ks
6 Korrik, 2023
compare
oferte e re

Parcela në shitje ne fshatin Dabishefc

€ 700
qendraks
9 Janar, 2023

Krahaso