click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Zyre (Duplex) me qira në Lagjën Kalabria / Emshir

€ 1,000
Kalabri / Emshir, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Zyre (Duplex) me qira në Lagjën Kalabria / Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Super Zyre (Dublex) me qira në Lagjen Kalabri / Emshir,
Zyreja është e renovuar në detaje, dhe është e përshtatshme për:
#Ordinanc, #kontabilitet, #callcenter, #kurse etj..
Zyreja ka ndriçim natyral,
Qasje e leht nga Klientët.

Struktura e Zyres:

* Sipërfaqe 181m²,
* Një Hapsir pune (Hapsir e hapurë), rreth 100m²
* Tri njesi pune,
* Holl / Koridor,
* Dy banjo,
* Wc,
* Tre ballkona,
* Parking.

Çmimi 1000€ (i diskutueshëm)
ID Q1547

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje
#land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Kalabri / Emshir
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24909
Çmimi: € 1,000
Madhësia e Pronës: 181 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1547
I Disponueshëm Nga: 2023-07-26
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso