click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Zyre me qira në Lagjën e Spitalit

€ 600
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Zyre me qira në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Super Zyre me qira në Lagjen e Spitalit,
Zyreja është e renovuar në detaje, dhe është e përshtatshme për:
#Ordinanc, #kontabilitet, #callcenter, #kurse etj.
dhe është e ndarë me xhama.
Zyreja ka ndriçim natyral,
Qasje e leht nga Klientët.

Struktura e Zyres:

* Sipërfaqe 90m², kati përdhesë,
* 4 Hapsira pune,
* Holl / Koridor,
* Kuzhinë
* Wc,
* Terac,

Çmimi 600€
ID Q1537

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24823
Çmimi: € 600
Madhësia e Pronës: 90 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 4
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1537
I Disponueshëm Nga: 2023-07-26
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso