click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë Pas Para

Pronat e listuara në Lagjja Ulpiana

compare
oferte e re

Banesë dhe Bodrum në shitje në lagjën Ulpian

€ 116,000
2
dhoma
1
banjo
qendraks
20 Janar, 2023
compare
oferte e re

Banes me qera në lagjën Ulpian

€ 350
3
dhoma
1
banjo
qendraks
9 Janar, 2023
compare
oferte e re

Banesa me Qera në lagjën Ulpian

€ 500
2
dhoma
1
banjo
qendraks
8 Dhjetor, 2022
compare
oferte e re

Banesë moderne me qera në lagjen Ulpianë

€ 450
3
dhoma
2
banjo
120 m2
madhësia
qendraks
26 Shtator, 2022
compare
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën Ulpiana

€ 330
2
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
17 Maj, 2022
compare
oferte e re

Banesë e tipit Garsonjere me qera në Lagjen ...

€ 180
1
dhoma
1
banjo
30 m2
madhësia
qendraks
31 Mars, 2022

Krahaso