click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Zyre me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 500
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Zyre me qira në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Zyre me qira për afarizëm në Lagjen Bregu i Diellit.
Konkretisht ndodhet afër Kolegjit Iliria.
Zonë mjaft e frekuentuar dhe e kërkuar.
Zyreja është e përshtatëshme për veprimtari të ndryshme biznesore.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati i parë,
* Hapsirë e hapur,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Ngrohja me Pelet (pa pages).

Çmimi 500€
ID Q1885

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26474
Çmimi: € 500
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1885
I Disponueshëm Nga: 2023-12-16
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Qendër

€ 380
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023
compare

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 1,000
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në dalje të Prishtinës në drejt...

€ 4
1
banjo
500 m2
madhësia
qendra-ks
16 Tetor, 2023

Krahaso