click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Zyre me qira në dalje të Prishtinës në drejtim të Hajvalis

€ 4
Hajvali, Hajvali, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Zyre me qira në dalje të Prishtinës në drejtim të Hajvalis

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Zyre me qira në dalje të Prishtinës në drejtim të Hajvalis,
ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar,
dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore
#showroom, #Studio, #marketing,

Zyreja posedon:
* Sipërfaqe 500m² me mundësi zgjerimi deri 850m²,
* Kati i dytë,
* 10 zyre,
* Salla e takimeve,
* Tri depo,
* Server room,
* Klimatizim,
* Rrjeti LAN,
* Kuzhinë,
* Recepcion,
* Ndriçim naryral,
* Mundësi reklamimi,
* Parking të mjaftueshëm.

Çmimi 4€ / m²
ID Q1753

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Hajvali
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25897
Çmimi: € 4
Madhësia e Pronës: 500 m2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1753
I Disponueshëm Nga: 2023-10-16
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Zyre me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 500
1
dhoma
1
banjo
100 m2
madhësia
qendra-ks
16 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Qendër

€ 380
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023
compare

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 1,000
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023

Krahaso