click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banes në shitje në Kalabri (Emshir)

€ 800
Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Banes në shitje në Kalabri (Emshir)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje në Kalabri(Emshir) afër Europrint
Banesa është komplet e mobiluar
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 110m2 me dokumentacion të rregullt, kati i 6
* Pamje nga dy anët, nga pllatoja dhe nga rruga
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Tri dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Dy Ballkona
Cmimi 800€ /m2
ID e shpalljes SH1029
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19484
Çmimi: € 800
Madhësia e Pronës: 110 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1029
I Disponueshëm Nga: 2021-10-15
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso