click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banes në shitje në Lagjen Mati 1, Rruga C

€ 1,050
Prishtinë, Lagjja Mati 1, Rruga C
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banes në shitje në Lagjen Mati 1, Rruga C

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa në Shitje në Lagjën Mati 1, Rruga C
Banesa ka pamje nga rruga dhe e drejtuar nga lindja .
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 62,15m2, kati i -VII-
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dhomë gjumi
* Banjo
* Ballkon
Cmimi 1050€ /m2
ID e shpalljes SH1028
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19480
Çmimi: € 1,050
Madhësia e Pronës: 62 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1028
I Disponueshëm Nga: 2021-10-14
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso