click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banes në Shitje në lagjen Pejton në Prishtinë

Prishtinë, Lagjja Pejton, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banes në Shitje në lagjen Pejton në Prishtinë

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa në shitje në lagjen Pejton,
e cila ndodhet në njërin prej objekteve më cilsore në Prishtinë.
Banesa shitet me ose pa Mobilje.
Banesa posedon
* Sipërfaqe 97.82m2, kati 10
* Sallon
* Kuzhinë
* Dy dhoma të gjumit
* Banjo
* Wc
* Ballkon
Veqanti të tjera të baneses janë:
• Dysheme me parket te llojit bung
• Banjo me sanitari shumë cilësore
• Sistem qendror te¨ fsheses elektrike
• Sistem i ngrohjes nër dysheme dhe me radiator
• Orientimi i baneses lindje dhe pjeserisht jug
• Ndriçim natyral gjatë gjith dites
• Dy Ashensor (ne raste te ndërprerjes së rrymes me gjeneratorë)
• Dyer kunder zjarrit
• Katër njesi banimi ne kat
• siguri 24h me kamera
ID e shpalljes SH1032
Çmimi Me marrveshje
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19568
Madhësia e Pronës: 98 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1032
I Disponueshëm Nga: 2021-10-23
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso