click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banes në shitje në Rrugën C me super çmim

€ 800
Prishtinë, Lagjja Mati 1, Rruga B, Rruga C
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banes në shitje në Rrugën C me super çmim

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje me Super Cmim, në Rrugën C
Banesa është në ndërtim e sipër, e cila pritet të përfundoj në muajin Maj 2022
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 133,4 m2, kati i 9
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dhomë gjumi për qift, me garderob, banjo dhe ballkon
* Dhomë gjumi për qift
* Dhomë gjumi për fëmij
* Banjo
* Wc
* Ballkon
Cmimi 800€/m2 (i diskutushëm)
iD e shpalljes SH1030
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19551
Çmimi: € 800
Madhësia e Pronës: 133 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1030
I Disponueshëm Nga: 2021-10-06
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso