click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesa në shitje afër Parkut të Qytetit

Prishtinë, Parku i Qytetit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesa në shitje afër Parkut të Qytetit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesat në shitje afër Parkut të Qytetit dhe Vorrit të Rugovës
Banesat pritet të përfundojn në fund të vitit 2022
Struktura e Banesav

* Tipi 3.2
Sipërfaqe 79.10m2, kati i 7
(Sallon, kuzhinë, koridor, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon)

* Tipi 2.1
Sipërfaqe 117.01
(Sallon, kuzhinë, koridor, tri dhoma gjumi, banjo, wc, depo, dy ballkone)

* Tipi 1.3
Sipërfaqe 79.59, kati i 3
(Sallon, kuzhinë, koridor, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon)

* Tipi 2.5
Sipërfaqe 79.55, kati i 6 & kati i 7
(Sallon, kuzhinë, koridor, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon)

* Tipi 1.2
Sipërfaqe 82.15m2, kati i 2
(Sallon, kuzhinë, koridor, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon)

* Tipi 1.8
Sipërfaqe 116.53
(Sallon, kuzhinë, koridor, tri dhoma gjumi, banjo, wc, depo, ballkon)

Cmimi me marrveshje
ID SH1058
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20195
Madhësia e Pronës: 82 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1058
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-01-03
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso