click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesa në shitje Lagje Spitali Rr: Muharrem Fejza

€ 1,300
Muharrem Fejza, Prishtinë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesa në shitje Lagje Spitali Rr: Muharrem Fejza

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen e Spitalit
konkretisht në Rrugën Muharrem Fejza
Banesa është mjaft mirë e shfrytëzuar dhe ka ndriçim natyral gjat gjithë ditës.
Banesa ka dy teraca të mëdha, njëra në Lindje, tjetra në perendim
Kontrata bëhet me noter.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 105m²(banim), kati -VI-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryzari,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Holl / Koridor,
* Ngrohja nëndysheme
* Terac 70m².

Çmimi 1300€/m² (105m²)
ID SH1140

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Muharrem Fejza
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22004
Çmimi: € 1,300
Madhësia e Pronës: 105 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1140
I Disponueshëm Nga: 2022-10-24
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso