click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesa në shitje ne Lagjen e Spitalit Rr: Muharrem Fejza

€ 100
Muharrem Fejza, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Banesa në shitje ne Lagjen e Spitalit Rr: Muharrem Fejza

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Dy Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
konkretisht në Rrugën Muharrem Fejza
Banesat janë mjaft mirë të shfrytëzuar dhe kan ndriçim natyral gjat gjithë ditës
po ashtu janë të gatshme për banim në Qershor të 2023’së.
Kontrata bëhet me noter.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 105m², kati -III- dhe -V-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryzari,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Holl / Koridor,
* Ngrohja nëndysheme,
* Ballkonë.

Çmimi 1000€/m²
ID SH1141

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Muharrem Fejza
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21993
Çmimi: € 100
Madhësia e Pronës: 105 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1141
I Disponueshëm Nga: 2022-10-24
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso