click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesa në shitje në Rr. B (afër Viva Fresh Store)

€ 1,250
Rruga B, Rruga B
Shto te të preferuarat

Banesa në shitje në Rr. B (afër Viva Fresh Store)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesa në shitje në Rr. B (afër Viva Fresh Store).
Banesa është e mobiluar në tërsi, dhe arketon qera mujore.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 65m², kati -IV-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Holl / koridor
* Ballkon.

Çmimi 1250€ / m²
ID SH1250

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Rruga B
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24611
Çmimi: € 1,250
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1250
I Disponueshëm Nga: 2023-06-22
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso