click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesa në Shitje Rruga / C

€ 1,000
Rruga / C, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Banesa në Shitje Rruga / C

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Rr.C, afër Viva Fresh Store
Banesa është mjaft mirë e shfrytëzuar dhe është e gatshme për banim,
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 120m², kati -II-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryzari,
* Tri dhoma të gjumit,
* Dy Banjo,
* Holl / Koridor,
* Ballkon,
* Depo / shpajz.

Çmimi 1000€ / m²
ID SH1127

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Rruga / C
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21760
Çmimi: € 1,000
Madhësia e Pronës: 120 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Sh1127
I Disponueshëm Nga: 2022-10-08
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën C

€ 1,200
3
dhoma
2
banjo
122 m2
madhësia
qendra-ks
25 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Aktash

€ 1,600
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
19 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjen Velani afër parku...

2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
11 Maj, 2023

Krahaso