click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë e tipit Garsonjere me qera në Lagjen Ulpianë

€ 180
Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë e tipit Garsonjere me qera në Lagjen Ulpianë

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet banesa e tipit Garsonjere me qera në lagjen Ulpianë
Vlen të ceket se banesa është në proces të renovimit
dhe perfundon deri me daten 10.04.2022.
 
Struktura e Baneses:
* Sipërfaqe 30m², kati i dytë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari
* Holl / koridor,
* Banjo,
* Ballkon,
* Termokos.
 
ID Q1146
Cmimi 180€ ( në çmim oërfshihet: termokosi, uji,mbeturinat )
 
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
 
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21095
Çmimi: € 180
Madhësia e Pronës: 30 m2
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1146
I Disponueshëm Nga: 2022-04-10
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso