click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Luksoze në shitje në Lagjen Pejton.

€ 2,700
Pejton, Prishtinë, Lagjja Pejton
Shto te të preferuarat

Banesë Luksoze në shitje në Lagjen Pejton.

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Luksoze në shitje në Lagjen Pejton.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja dhe moderne.
Banesa posedon Fletë poseduese, kontrata bëhet tek noteri.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 110m², kati i V
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz,
* Nxemje qendrore me termokos.
* Orientimi Lindje – Perendim.

Çmimi 2700€/ m²
ID SH1292

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Pejton
Qyteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25649
Çmimi: € 2,700
Madhësia e Pronës: 110 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1292
I Disponueshëm Nga: 2023-10-04
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso