click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Luksoze në Shitje

Prishtinë, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat

Banesë Luksoze në Shitje

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Mati 1
Banesa është komplet e mobiluar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 138m2, kati i 1
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Tri dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Shpajz
* Ballkon
* Terrac
* Garazh

Informata të rëndësishme:
NGROHJA: banesa ka sistemin më modern të ngrohjes me rrymë ku përfshihet ngrohja në tokë dhe nëpër muret e banesës, që rregullohen nga një
sistem që ndanë secilën dhomë veq e veq mvaret nga ju se sa gradë C dëshironi ta ngrohni dhomën.
MBETURINAT: ka sistemin e fshesës elektrike (sistem amerikan) që kyqet në mur dhe bën mbledhjen e mbeturinave në një rezervuar që gjendet në shpajz.
UJË: banesa e ka të zgjidhur problemin e ujit në bazë të sistemit të rezervuarit të ujit në bodrum që shërben për të gjitha banesat në këtë ndërtesë, dmth ka ujë 24/7.
SIGURIA: ndërtesa është e pajisur me sistem të kamerave në hyrje dhe në garazhë, poashtu ka derën më moderne e pajisur me kartela për secilin banorë për hyrje në ndërtesë.

Cmimi 145,000 euro
ID SH1038

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #kosove #prishtine #arseko #rrugac #rrugab #rrugaa #qera #qira #shitje #banesa #troje #shtepia #termokos

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19671
ID E Personalizuar: SH1038
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2021-11-10
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso