click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjen Ulpianë afër Fontanës

€ 200
Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në Lagjen Ulpianë afër Fontanës

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në
Lagjen Ulpianë afër Fontanës
Banesa është me termokos dhe është
komplet e gëlçerosur dhe e pastruar.
*Sipërfaqja 40m², kati i dytë
* Sallon
* Kuzhinë
* Depo / shpajz
* Ballkon
* Termokos
ID Q1083
Çmimi 200€
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

 

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20146
Çmimi: € 200
Madhësia e Pronës: 40 m2
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: q1083
I Disponueshëm Nga: 2021-12-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso