click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë moderne me qera në Ulpian

€ 330
Ulpian, Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë moderne me qera në Ulpian

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Moderne me qira në Lagjën Ulpiana
Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar në detaje.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 60m², kati -IV- (pa ashensor)
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon,
* Ngrohje me Termokos
* Parking rugor.

ID Q1468
Çmimi 330€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Ulpian
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24050
Çmimi: € 330
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1468`
I Disponueshëm Nga: 2023-06-03
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso