click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë moderne në shitje në Lagjën Kalabri/Emshir,

€ 105,000
Dervish Hima, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Banesë moderne në shitje në Lagjën Kalabri/Emshir,

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesa ndodhet në një pozit të favorshme dhe me pamje fantastike,
Po ashtu objekti posedon Hapsirë të përbashkët (Lokal) për
ahengje familjare, kënde të lojrave për fëmij.
Banesa plotëson të gjitha kushtet për çdo familje.
Banesa mund të shitet me apo pa mobilje.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 87m², kati -IV-
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy Dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Ballkon,
* Garazh private (25m²).

Çmimi 105.000€ (+15.000€ mobiljet)
ID SH1164

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Dervish Hima
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22472
Çmimi: € 105,000
Madhësia e Pronës: 87 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1164
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-12-10
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso