click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje afër Rrugës B

€ 1,300
Afër Viva Fresh Store, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje afër Rrugës B

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa në shitje në Rr. B (afër Viva Fresh Store).
Banesa është e mobiluar në tërsi, dhe arketon qera mujore.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 65m², kati -IV-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Holl / koridor
* Ballkon.

ID SH1100
Çmimi 1300€ / m²

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Afër Viva Fresh Store
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21031
Çmimi: € 1,300
Madhësia e Pronës: 65 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1100
I Disponueshëm Nga: 2022-03-24
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Dardani

€ 115,000
2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën B

€ 1,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
23 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit

€ 70,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
23 Tetor, 2023

Krahaso