click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Fushë Kosovë

€ 67,000
Fush Kosov, Fushë Kosovë
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Fushë Kosovë

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Fushë Kosovë,
Banesa ndodhet konkretisht afer Furrës Zagrebi.
Banesa ndodhet në një zonë të qetë banimi.
Ka afër shkollën fillore,shtëpin e shëndetit etj.
Banesa posedon fletë poseduese dhe kontrata bëhet tek Noteri.
Po ashtu Banesa shitet me mobilje që shihen në foto.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 80m², kati -VI-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Depo / shpajz,
* Banjo,
* Ballkonë,
* Klimë.

Çmimi 67.000€ (i disktueshëm)
ID SH1318

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Fush Kosov
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26174
Çmimi: € 67,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1318
I Disponueshëm Nga: 2023-11-16
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Bresje

2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
11 Korrik, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Fushë Kosov

€ 65,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Mars, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Fush Kosov

€ 53,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
14 Mars, 2023

Krahaso