click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Banesën në shitje në Fush Kosov

€ 53,000
Fush Kosov, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Fush Kosov

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Fush Kosov,
Banesa është komplet e mobiluar, dhe ka flet poseduese.
Banesa ndodhet afër shkollës fillore “Mihajl Grameno”
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 79m², kati -5-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryzari,
* Dy dhoma të gjumi,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Ballkon.

Çmimi 53.000€
ID SH1201

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Fush Kosov
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23498
Çmimi: € 53,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1201
I Disponueshëm Nga: 2023-03-14
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Fushë Kosovë

€ 67,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Bresje

2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
11 Korrik, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Fushë Kosov

€ 65,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Mars, 2023

Krahaso