click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën Arbëria/Dragodan

€ 1,700
Arbëri, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjën Arbëria/Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Arbëri/Dragodan,
Banesa ndodhet në një pozit të favorshme, me ndërtim cilësor dhe modern
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 112m², kati i II
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc
* Terrac

Çmimi 1700€ m²
ID SH1179

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Arbëri
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22759
Çmimi: € 1,700
Madhësia e Pronës: 112 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1179
I Disponueshëm Nga: 2023-01-07
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën C

€ 1,200
3
dhoma
2
banjo
122 m2
madhësia
qendra-ks
25 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Aktash

€ 1,600
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
19 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjen Velani afër parku...

2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
11 Maj, 2023

Krahaso